Dzisiaj jest środa, 24.09.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

Boże Ciało i procesja w Żarach

Boże Ciało i procesja w Żarach środa, 18.06.2014 16:53 Boże Ciało to uroczystość liturgiczna ku czci Najświętszego Sakramentu. Głównym punktem obchodów jest procesja ulicami miasta. Uczestnictwo w procesji - to publiczna manifestacja wiary. Jest to jedno z głównych i najbardziej uroczystych świąt obchodzonych przez Kościół katolicki.

Basen za złotówkę

Basen za złotówkę wtorek, 17.06.2014 19:06 Jedynym bezpiecznym miejsce w Żarach na letnie kąpiele jest pływalnia Wodnik. Na basen pod chmurką musimy jeszcze poczekać. Dobra informacja jest taka, że Wodnik ruszył z wakacyjnymi promocjami. Tak tanio jeszcze nie było!

Festyn z Dwójką

Festyn z Dwójką poniedziałek, 16.06.2014 17:54 Oj działo się, działo! W Szkole Podstawowej numer 2 w Żarach w ostatnią sobotę odbył się festyn rodzinnym. Zobaczmy jak bawili się uczniowie i mieszkańcy Zatorza.

W obronie pizzerii

W obronie pizzerii poniedziałek, 16.06.2014 17:57 Burmistrz kontra właściciel pizzerii w Żarach, tak najprościej można opisać piątkowe starcie. Właściciela lokalu, który ma zniknąć z powierzchni ziemi, wsparło już kilkuset mieszkańców Żar. Spotkanie z burmistrzem miało przynieść odpowiedzi na wiele pytań. Czy przyniosło?

na bieżąco