BURMISTRZ ŻAR ROZDAJE FLAGI

  • 05.11.2015, 15:58
  • Urszula Durska
media-materialy_video-___2015-11-20151105_flaga
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wywieś flagę narodową w Święto Niepodległości! Jeśli flagi nie posiadasz, możesz ją odebrać w żarskim Ratuszu.
Urszula Durska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 09.11.2015, 23:18
Hej gość z 9 listopda w naszym mieście wiele konkretów inwestycyjnych nie widzisz np. ul. ŻAGAŃSKA, zagospodarowanie terenów między Buczka i Podwale. Ludzie na Męcz. Ośw. wreszcie doczekają sie dobrego chodnika i wjazdu remont przy butikach, finał kanalizacji i można dalej wymieniać...Dzialam w organizaci pozarządowej. Ostatnio pani burmistrz dokonala otwarcia SEKTORA 3. Dołączyli do niej inni samorządowcy. Swoje prywatne środki przeznaczyła dla nas, a to duża pomoc.
Gość
Gość 09.11.2015, 20:45
"lemingi" to ludzie bezkrytycznie naśladujący amerykańskie zwyczaje,31 października idź z dzieckiem na cmentarz uprzątnij grób babci lub prababci,sprawdź może jest jakiś osamotniony,którym nikt już się nie interesuje,może wspólnie z dzieckiem uprzątniecie go,ktoś tam leży,kiedyś był to człowiek,w ten sposób wprowadzicie się w nastrój wspominania zmarłych a nie kretyńskiej zabawy amerykańskich gówniarzy,polskie dzieci nie są amerykańskie i maja własne tradycje,jeśli chcą się przebierać jest na to karnawał czy zabawy mikołajkowe a nie okolica 1 listopada
Gość
Gość 09.11.2015, 16:59
Lemingi nie tylko rozdają cukierki i wysyłają dzieci na żebry w halloween, ale jedzą już też indyka w Święto Dziękczynienia. Tacy to światowcy.
Gość
Gość 09.11.2015, 16:05
,,lemingi"to kto?Co ma wspólnego 11 listopada z Hallowen?1 listopada wszyscy idą na cmentarz,nawt ci którzy wystawiają dynie i daja dziecim cukierki na halowen...
Gość
Gość 09.11.2015, 15:38
To własnie jest konkretne działanie,wychowywanie ludzi na patriotów,popatrzcie wokół jak niewiele flag narodowych wywiesza się w Święto Niepodległości,trzeba bić na alarm i działanie Pani Burmistrz jest właśnie takim sygnałem,że trzeba coś zmienić aby kolejne pokolenia Polaków miały więcej rozumu niż część współczesnych "lemingów"-wystawiających dynie zamiast flagi narodowej
Gość
Gość 09.11.2015, 08:43
Niezły ruch ,,pod zwykłego obywatela",taki pod publiczke...a gdzie konkrtne działania na rzecz rozwoju miasta??????Pani burmistrz ładne słowa i uśmiech był dobry na wyborczych ulotkach...teraz trzeba konkretnie działać!!!!!
Gość
Gość 07.11.2015, 18:27
GRATULUJĘ PANI BURMISTRZ !
NASI MIESZKAŃCY TYLKO NARZEKAJĄ I KRYTYKUJĄ !
PROSZĘ ROBIĆ SWOJE, ZAWSZE SIĘ ZNAJDĄ CI CO BĘDĄ KRYTYKOWAĆ, BO TO NAJŁATWIEJ !
ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI W DZIAŁANIU. POZDRAWIAM.
Gość
Gość 07.11.2015, 07:51
Marudzą tylko lenie i nieroby. Trochę się zainteresować miastem i ojczyzną a nie biadolić.
Gość
Gość 07.11.2015, 00:02
Bardzo słaba Burmistrz.
Gość
Gość 06.11.2015, 23:58
Pani. Burmistrz.wszystkim obiecuje .
Gość
Gość 06.11.2015, 23:56
Jakim prawem z moich podatków .
Gość
Gość 06.11.2015, 22:00
Hej zmęczony z tego co czytałem to tylko regulacja podatków, jakieś 2,3% , a nowe chodniki, ulice i inne różności chcesz...
Gość
Gość 06.11.2015, 12:35
W końcu ktoś z władz samorządowych zaczyna świecić dobrym przykładem. Gratuluję Pani Burmistrz.
zmeczony
zmeczony 06.11.2015, 12:17
no jasne podatki sie podniosło to i prezenty można rozdawać
Logic
Logic 06.11.2015, 08:32
Amerykanie są fanatycznymi narodowcami. Niestety, narody o słabej kulturze (wymierające) przyjmują z USA tylko najbardziej prymitywne zachowania. Dlatego są wymierające.
Gość
Gość 05.11.2015, 22:20
Jestem członkiem Narodowców. W Żarach tradycje narodowe nie są kultywowane. Patriotycznych marszów nie ma. Taki ludek tu mieszka. W związku z tym Magda o czym Ty mówisz?
Gość
Gość 05.11.2015, 21:11
Brawo Pani Burmistrz może uda się zachęcić większość mieszkańców do okazywania patriotyzmu,do cieszenia się z niepodległości i docenienia roli wielu pokoleń,którym tę niepodległość zawdzięczamy,może w części domów zamiast tandetnych dyni pojawią się barwy narodowe a pokolenie tępo naśladujących amerykańskie zwyczaje odejdzie do lamusa
Magda