ŚMIERĆ NA DRODZE

  • 22.09.2014, 15:54
  • Urszula Durska
media-materialy_video-___2014-09-20140922_wypadeklipinki
loadingŁaduję odtwarzacz...
19-latka zginęła w wypadku w Lipinkach Łużyckich.
Urszula Durska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 29.09.2015, 09:28
[*] będę zawsze o Tobie pamiętać
gość
gość 27.09.2014, 08:59
Pamiętajcie!!!! Mijając znak ,teren zabudowany,noga z gazu. Max-55km/h. Przecież w każdej chwili na droge może wybiec dziecko,pies,czy wytoczyć się piłka - czy zdążysz się zatrzymać gdy na liczniku będzie 100 km/h ???? Jeśli chodzi o służbe zdrowia to wypadek jest wypadkiem i nieważne kto jest winny temu,lekaże mają nas ratować,mają podejmować takie decyzje by nas uratować,byśmy mogli znów zobaczyć swoich bliskich.
Gość
Gość 26.09.2014, 18:09
Czytając komentarze jestem załamana - jak można obwiniać za śmierć lekarzy czy żle postawioną barierkę. Zapewne gdyby zachowała odpowiednią prędkość do wypadku by nie doszło. Dobrze, że nie zabiła innych niewinnych osób, bo tak się często dzieje, że za głupotę innych cierpią też inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy poruszali się poprawnie.
Gość
Gość 25.09.2014, 16:26
Pozdrawiam Martę :D Grzybiarkę z torebką :D :D
Gość
Gość 24.09.2014, 22:55
Taka młoda dziewczyna tyle marzeń miała spulczuje rodzinie co przeżywają wyrazy spulczucia
Gość
Gość 23.09.2014, 19:43
Prędkość i brawura spowodowała wypadek,to było jej winą ale czy lekarze zrobili co trzeba się okaże.Rodzina ma świadków i ma wątpliwości co do tego a na pewno zastrzeżenia względem zachowania co nie których osób.Ale to już zbadają odpowiednie władze w innym postępowaniu.
Gość
Gość 23.09.2014, 17:56
Mając z tego co mi wiadomo prawko od kilku miesięcy, mogę się mylić. Do brawury jednak doświadczenie trzeba mieć...
Gość
Gość 23.09.2014, 13:29
To prawda lubiła szybką jazdę ale to już nie ważne. Świeć panie nad jej duszą :-(
Gość
Gość 23.09.2014, 11:05
[*]
AmonG
AmonG 23.09.2014, 10:25
Nie zwalajcie winy na służbę zdrowia. Prawda jest taka, że gdyby dostosowała się do prędkości w terenie zabudowanym to tej tragedii by nie było. Albo że gdyby róg barierki był zagięty. Litości... Powodem jej śmierci była prędkość i brawura. A to niejednego już zgubiło.
Gość
Gość 23.09.2014, 10:15
To moja koleżanka :( :(. nikt takiej jak ona nie zastąpi. straszny smutek. nam pozostawiła :(
Gość
Gość 23.09.2014, 10:02
sami lekarze tutaj siedzą i wiedzą dobrze kiedy by dziewczyna przeżyła... Wielka tragedia dla rodziny tej dziewczyny , pamiętajcie ludzie, że to lekarze posiadają odpowiednią wiedzę i to że nie została ona od razu przetransportowana zapewne było spowodowane jakimś powodem o którym my nie musimy wiedzieć.
Gość
Gość 22.09.2014, 23:08
Czy tylko ja mam problem z otworzeniem tego filmu?
Gość
Gość 22.09.2014, 22:43
przerzyła by gdyby odrazu ją do Zielonej góry przetransportowali .. brak słów :(
Gość
Gość 22.09.2014, 21:11
jak by róg barierki był wygięty , to ona by żyła ...
AmonG
AmonG 22.09.2014, 18:52
Dopiero co mostek wyremontowali :/
andrzej szajer
andrzej szajer 22.09.2014, 18:31
tragedia
Gość
Gość 22.09.2014, 18:15
taką mamy służbę zdrowia oni doprowadzili do jej śmierci zastanawiali się czy wezwać helikopter do Zielonej Góry, trzymali j a ok 2 godzin w 105 a później wieźli karetka do Zielonej z takimi obrażeniami.

Pozostałe