OKIEM KAMERY - Koncert UTW z okazji Dnia Matki w Lunie

  • 28.05.2014, 19:09
  • Izabela Zwierz
media-materialy_video-___2014-05-20140521_w_dzienmatki
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uniwersytet Trzeciego Wieku w żarskiej Lunie zorganizował koncert z okazji święta Dnia Matki.Zapraszamy do obejrzenia.
Izabela Zwierz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Za kazdym razem
Za kazdym razem 27.04.2015, 19:27
Za każdym razem kiedy oglądam ten koncert i piękny finał w wykonaniu Pana Panie Piotrze to się wzruszam. Znam Pana od wielu lat i choć Pan mnie nie zna osobiście to zawsze Pana podziwiam. Na ulicy jest Pan szarym skromnym człowiekiem , ciągle w biegu ... Ale na scenie jest Pan cudowny. I jeszcze jedno pytanie - Dlaczego nie widzę już Pana na scenie naszej Luny?. Mam nadzieje a właściwie mamy nadzieje razem z meżem i znajomymi ,że powróci Pan bo Wszyscy Pana i Pana rodzinę Uwielbiamy.
Jadwiga
Jadwiga 23.12.2014, 16:07
Przyjemnie było obejrzeć ten koncert. Gratulacje dla UTW. Podziwiam wykonawców. Liczę na podobny koncert w przyszłym roku. Bardzo się wzruszyłam.
Krystyna
Krystyna 07.06.2014, 22:42
Piotrze, pięknie! Twoja Mama może być z Ciebie dumna!
Serdecznie Was pozdrawiam!
Gość
Gość 02.06.2014, 21:22
Panie Piotrze - cudownie zaśpiewał Pan dla swojej jakże wspaniałej mamy.
Ula S.
Ula S. 02.06.2014, 19:25
Piotrek, SUPER!!!!!!,
mam nadzieję,że pamiętasz co mi kiedyś obiecałeś,ja cały czas czekam:-))))))
Gość
Gość 02.06.2014, 18:00
Pani Krysiu jest pani" Boska",pięknie,jestem pod ogromnym wrażeniem pani występu:-)))
Urszula S.
Wojciech
Wojciech 31.05.2014, 13:11
Brawo pani Henryko cały cza w bardzo dobrej formie. Proszę śpiewać, śpiewać i jeszcze raz śpiewać. Dziękuję. Bardzo!!! Jestem wzruszony wykonaniem.
Gość
Gość 29.05.2014, 22:28
Pięknie/ . Ja również chciałabym mojej mamie powiedzieć, że ja kocham.
Gość
Gość 29.05.2014, 20:17
Mamo, kocham Cię, i mój Tata - kocham Was.../chociaż dawno już Was nie ma, zawsze za Wami tęsknię/.
Asia
Asia 29.05.2014, 12:53
Bardzo wzruszający koncert. Dziękuję organizatorom i TV Regionalna za nagranie i przeżycie jeszcze raz:)) tych pięknych chwil.

Pozostałe