Rozmowa - Z Katarzyną Walczak

  • 30.04.2014, 13:15
  • Sylwia Przytarska
media-materialy_video-___2014-04-20140429_r
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jej motto życiowe brzmi „przez trudy do gwiazd”. Do Żar sprowadziła ją wielka miłość. Mówi o sobie, że jest wytrwała i uparcie dąży do celu. Naszym gościem w programie „Rozmowa” jest Katarzyna Walczak, która pełni funkcję dyrektora Żarskiego Domu Kultury.
Sylwia Przytarska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

P.P
P.P 12.07.2014, 16:24
Jestem pod wrażeniem Pani wypowiedzi i tej normalności której niestety w wypowiedziach ludzi często brakuje. Życzę Pani szczęścia w życiu osobistym - niech ono trwa wiecznie .
Ach - i tego co także bardzo ważne - w pracy - dobrej ,uczciwej kadry .
* Kasiu Kasieńko co w sobie masz o Tobie marzył ŻDK nasz . *
Piotr.
Gość
Gość 08.05.2014, 19:57
Pani Katarzyna Walczak jest osobą z otwartą głową, pełną pomysłów, dajmy Jej czas na ich realizację, nie utrudniajmy i nie podkładajmy kłód pod nogi. Przyszedł czas na zmiany, życie idzie naprzód.
Gość
Gość 07.05.2014, 09:01
dlaczego cenzuruje się komentarze? pytanie nie dotyczy Pani Dyrektor, tylko tv żary.
Gość
Gość 06.05.2014, 14:19
Pani dyrektor, kiedy będzie otwarta strona internetowa żdk?
Gość
Gość 06.05.2014, 09:15
z rozmowy niczego nie dowiedziałam się o Pani Katarzynie Walczak. nie wiem jakie ma predyspozycje zawodowe, w jakim kierunku jest wykształcona /moja sugestia -ekonomiczne/.ugruntowana pozycja żdk w środowisku nie jest zasługą P. K.Walczak a nowe krzesła w lunie w pierwszych rzędach są przeznaczone dla VIP-ów. brakuje mi szerzenia kultury związanej z regionem, np. zespoły folklorystyczne/ dla dorosłych i dzieci/ ekonomią niech się zajmą specjaliści. życzę powodzenia bo to przekłada się na satysfakcję mieszkańców
Gość
Gość 05.05.2014, 13:31
Pani Kasiu trzymamy za panią kciuki !
Gość
Gość 02.05.2014, 21:22
Bardzo ciekawa rozmowa. Życzę nowej pani dyrektor, aby zrealizowała swoje plany i marzenia.

Pozostałe