Obrazili policjantów

  • 10.03.2014, 16:28
  • Karolina Czereda
media-materialy_video-___2014-03-20140310_orlen
loadingŁaduję odtwarzacz...
Każdy dzień w ich pracy to wielka niewiadoma. Praca policjantów jest bardzo niebezpieczna. Przekonali się o tym żarscy policjanci.
Karolina Czereda

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 13.11.2014, 22:13
po prostu Policja ma za mało koników a niebieskie światełko w lusterko tylko mnie motywuje do odkręcenia manetki do końca!
Gość
Gość 17.05.2014, 10:24
Jesteś poza prawem i masz mózg poza głową.
Gość
Gość 17.05.2014, 09:56
I tak policja nigdy mnie nie dogoni wiec jestem po za prawem a smierci sie nie boje. Odwazni nie zyja wiecznie za to ostrozni nie zyja wcale! Wiec wracajcie do swoich komputerow i na lozu smierci zadacie sobie pytanie co ja w zyciu osiagnolem wielkie nic.
Gość
Gość 16.03.2014, 13:23
osobiscie uwazam ze powinno sie zabrac tych lepkow na dolki i tam im tak wpie*****c zeby zapamietali na dlugo a motocyklista to glupek i powinnien robic psychotesty
Gość
Gość 11.03.2014, 19:47
W związku z powyższym komentarzem, Prawo Jazdy może i ma, ale głowy nie ma! Nie potrafi w ogóle korzystać z motocykla a co dopiero nazywać się MOTOCYKLISTOM !!! Prawdziwy Motocyklista nie wyżywa się, szybką, wulgarną, zagrażającą bezpieczeństwu jazdą! PO WSI Nie zapominajmy, "ludzie boją się o swoje dzieci, ja również i zadają pytania a co jak mojemu dziecku piłka na drogę wypadnie "? itp... Jedna wielka porażka, tacy ludzie nie powinni mieć w ogóle żadnych uprawnień do kierowania pojazdami! Jak chce się powygłupiać to niech jedzie na TOR! i tam świruje. Żeby rodzice bali się wypuszczać swoje dzieci na wieś!
Gość
Gość 11.03.2014, 17:25
Prawo jazdy ma? ma! nie był nie trzezwy? nie był! więc nic nie mogą mu zrobic:) a jezdzic moze.. co innego jesli chodz o cała reszte bandy.
Gość
Gość 11.03.2014, 14:29
Uprawnienia na Motocykl powinni mu zabrać !
Gość
Gość 10.03.2014, 22:36
jeździłem jeżdze i bede jeździł ale teraz jestem slawny. Motocykle są wszedzie L.w.G
Gość
Gość 10.03.2014, 20:31
A motocyklista jeździ dalej...
Prezes
Prezes 10.03.2014, 20:03
Kłamstwa
real
real 10.03.2014, 16:50
W Niemczech lub USA szczuny dostaliby gazem i skończyli na dołku. Za zniewagę policji dodatkowo dotkliwa kara pieniężna. A u nas zapewne skończy się na małej szkodliwości. Przegrane pokolenie HWDP.

Pozostałe