POZNAJ SWOJE MIASTO - CELEBRYCI

  • 13.02.2019, 13:55 (aktualizacja 13.02.2019, 14:01)
  • Anna Rabe
20190213_psm_celebryci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Informacjami i plotkami z życia celebrytów - gwiazd kina i mikrofonu, żyją dziś media. Okazuje się, że w latach 60. i 70. nasze miasto odgrywało ważną rolę w początkach masowej fascynacji życiem gwiazd. O celebrytach w PRL i ich związkach z Żarami opowiada ten odcinek.
Informacjami i plotkami z życia celebrytów - gwiazd kina i mikrofonu, żyją dziś media. Okazuje się, że w latach 60. i 70. nasze miasto odgrywało ważną rolę w początkach masowej fascynacji życiem gwiazd. O celebrytach w PRL i ich związkach z Żarami opowiada ten odcinek.
Anna Rabe

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe