Auto-Kompleks

  • 13.09.2019, 11:36
  • Artur Rutka
autokompleks_mazurkiewicz2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
WARSZTAT SAMOCHODOWY, NAPRAWA I WYMIANA ROZRZĄDÓW, SERWIS KLIMATYZACJI, DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, OPONY ZIMOWE, OPONY LETNIE, CZĘŚCI ZAMIENNE, MECHANIKA, OLEJE i wiele więcej!

Potrzebujesz opon?
Mamy opony do wszelkich pojazdów: opony osobowe, opony dostawcze, opony ciężarowe, opony rolnicze, opony przemysłowe, opony motocyklowe. Można u nas także zakupić felgi stalowe i aluminiowe, oraz kołpaki. Jesteśmy dystrybutorem renomowanych i opon PLATIN bardzo chwalonych przez naszych klientów.

Gwarantujemy serwis opon na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, naprawią uszkodzenia wszelkich opon, również opon wielkogabarytowych i przemysłowych. Naprawiamy również uszkodzenia trudne, wymagające wulkanizacji na gorąco. Używamy wyłącznie materiałów wulkanizacyjnych i serwisowych renomowanych firm. Stawiamy na jakość i dobre ceny. Nasze usługi charakteryzują się najwyższym stosunkiem jakości do ceny. Przyjedź i sprawdź nas. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, dojedziemy też do awarii w terenie - wystarczy zadzwonić!

W naszej ofercie znajdziesz też oleje renomowanej marki MOBIL i SHELL i wszystkie filtry do Twojego samochodu. WYMIANA W CENIE OLEJU!

W bardzo krótkim terminie wymienisz u nas: klocki hamulcowe, szczęki hamulcowe, tarcze i bębny hamulcowe, amortyzatory, tłumiki, łożyska, końcówki drążków, wahacze, paski, płyny, olej, filtry, żarówki, akumulator, przeguby, itp. Nasze doświadczenie i organizacja pracy, pozwala sprowadzić części potrzebne do naprawy w czasie od kilkunastu minut do 24 godzin!

Artur Rutka

Podziel się:


Komentarze (0)


Pozostałe