NOWE GALERIE W SAMYM SERCU MIASTA

  • 05.11.2019, 16:12 (aktualizacja 05.11.2019, 16:54)
  • Klaudia Domagała
20191105_galeriasonda.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Żarach powstają cztery nowe galerie. Pierwsza przy ulicy Katowickiej – między Netto i Lidlem. W środku znajdą się sklepy Rossmann i Pepco. Będzie też sklep ze sprzętem RTV i AGD oraz mięsny. Kolejny Pasaż A10 Park przypominający wyglądem istniejący już sklep Stop Shop w Żarach powstaje w pobliżu ronda na Moniuszki. Budowa idzie pełną parą, wewnątrz znajdziemy sklepy znanych odzieżowych marek, a także sklep zoologiczny, z artykułami dziecięcymi i punkt gastronomiczny. Do sklepu klienci wchodzić będą prosto z parkingu. Termin zakończenia budowy - sierpień 2020. Nowoczesna galeria powstaje również w miejsce dawnej Dekory przy Broni Pancernej. Już wiosną kupimy tu produkty znanych ogólnopolskich marek sieciowych takich jak: Rossmann, CCC, Smyk, Yes, Big Star czy Vistula. To nie wszystko w temacie nowych galerii w Żarach. Ostatnią inwestycją o takim charakterze jest budowa kompleksu handlowo-usługowo-mieszkaniowego przy ulicy Podwale. Na terenie dawnego zakładu „Wełna” powstanie m.in. sklep Biedronka. Rozpoczęcie budowy przewidziane jest na styczeń 2020 roku. Co mieszkańcy Żar myślą o tylu nowych galeriach w naszym mieście?

W Żarach powstają cztery nowe galerie. Pierwsza przy ulicy Katowickiej – między Netto i Lidlem. W środku znajdą się sklepy Rossmann i Pepco. Będzie też sklep ze sprzętem RTV i AGD oraz mięsny.

Kolejny Pasaż A10 Park przypominający wyglądem istniejący już sklep Stop Shop w Żarach powstaje w pobliżu ronda na Moniuszki. Budowa idzie pełną parą, wewnątrz znajdziemy sklepy znanych odzieżowych marek, a także sklep zoologiczny, z artykułami dziecięcymi i punkt gastronomiczny. Do sklepu klienci wchodzić będą prosto z parkingu. Termin zakończenia budowy - sierpień 2020. 

Nowoczesna galeria powstaje również w miejsce dawnej Dekory przy Broni Pancernej. Już wiosną kupimy tu produkty znanych ogólnopolskich marek sieciowych takich jak: Rossmann, CCC, Smyk, Yes, Big Star czy Vistula.

To nie wszystko w temacie nowych galerii w Żarach. Ostatnią inwestycją o takim charakterze jest budowa kompleksu handlowo-usługowo-mieszkaniowego przy ulicy Podwale. Na terenie dawnego zakładu „Wełna” powstanie m.in. sklep Biedronka. Rozpoczęcie budowy przewidziane jest na styczeń 2020 roku.

Co mieszkańcy Żar myślą o tylu nowych galeriach w naszym mieście?

Klaudia Domagała

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Grigi
Grigi 03.09.2020, 11:17
Gdzie te galerie? Ja ich nie widze.
Józef
Józef 06.11.2019, 23:26
Biedronka przy Biedronce i Rossman przy Rossmanie. Hm.

Pozostałe