MIKOŁAJ W ŻARACH

  • 06.12.2019, 16:28 (aktualizacja 07.12.2019, 10:47)
  • Klaudia Domagała
20191206_mikolajki.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Dziś Mikołajki, dzień radości i obdarowywania prezentami. Święty Mikołaj nie zapomniał również o gazecie i TV Regionalnej. Pod naszą redakcję przyjechał swoją magiczną ciuchcią. Były pamiątkowe zdjęcia, słodkości i upominki. Najwyraźniej przez cały rok byliśmy grzeczni, stąd ta miła wizyta. Mikołaj odwiedził dziś również grupę 5-latków z miejskiego Przedszkola nr 10 przy ul. Okrzei. A co z pozostałymi mieszkańcami naszego miasta? Kto dziś dostał prezent, a kto jeszcze na niego czeka? Jeśli w tym roku Mikołaj zapomniał o tobie, nic straconego. Kolejna szansa już za dwa tygodnie. Gwiazdor z góry patrzy i liczy plusy na liście dobrych uczynków. Warto się postarać.

Dziś Mikołajki, dzień radości i obdarowywania prezentami. Święty Mikołaj nie zapomniał również o gazecie i TV Regionalnej. Pod naszą redakcję przyjechał swoją magiczną ciuchcią. Były pamiątkowe zdjęcia, słodkości i upominki. Najwyraźniej przez cały rok byliśmy grzeczni, stąd ta miła wizyta. Mikołaj odwiedził dziś również grupę 5-latków z miejskiego Przedszkola nr 10 przy ul. Okrzei. A co z pozostałymi mieszkańcami naszego miasta? Kto dziś dostał prezent, a kto jeszcze na niego czeka? Jeśli w tym roku Mikołaj zapomniał o tobie, nic straconego. Kolejna szansa już za dwa tygodnie. Gwiazdor z góry patrzy i liczy plusy na liście dobrych uczynków. Warto się postarać.

Klaudia Domagała

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

❤️
❤️ 07.12.2019, 18:33
Świętny Mikołaj i Pani reporter ?

Pozostałe