MAJALAND KOWNATY

  • 10.08.2020, 01:55 (aktualizacja 12.08.2020, 12:54)
  • Artur Rutka
mlk_spot_regionla_convert-video-onlinecom_1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Majaland – pierwszy w Polsce tematyczny park rozrywki. Park oferuje rozrywkę dla rodzin z dziećmi, a także grup w tym szkół i przedszkoli. Majaland Kownaty to wyjątkowa rozrywka w woj.lubuskim dla Twojego dziecka i dla Ciebie.

Majaland Kownaty – rodzinny park rozrywki otwarty w 2018 roku, położony na terenie wsi Kownaty w gminie Torzym w województwie lubuskim w Polsce. Część atrakcji znajduje się w zamkniętym pomieszczeniu, dzięki czemu park czynny jest cały rok.Po za tym zapraszamy do naszej części zewnętrznej z wieloma atrakcjami taki jak fontanny, karuzele wóz strażacki .Odwiedź nową strefę Wickieland w Majaland Kownaty i odkryj kolorowy świat największego bohatera wikingów w historii: Wikinga Wickie i jego dzielnych towarzyszy.

WILKOŁAK to pierwszy drewniany rollercoaster w Polsce, który zabierze Cię w podróż po świecie wilkołaków z prędkością nie mniejszą niż 71km/h! Jesteś gotowy na przejażdżkę?Tematem naszej nowej atrakcji jest podróż po ciemnym świecie wilkołaków. Zarówno nowa atrakcja, jak i pobliski bar są całkowicie dostosowane do przerażającego świata wilkołaków! Wilkołak pędzi z maksymalną prędkością 71 km/h i osiąga wysokość 22 metrów. Nie będzie to krótka przejażdżka, ponieważ kolejka górska ma 618 metrów długości.

Z kierunku Zielonej Góry należy skierować się w stronę Świebodzina S3 i wjechać na autostradę A2 w kierunku granicy polsko-niemieckiej. Majaland Kownaty znajduje się w sąsiedztwie węzła Torzym. Zjazd Torzym znajduje się ok. 40 minut przed granicą z Niemcami. Po zjechaniu z autostrady na węźle Torzym należy kierować się, zgodnie ze znakami, na miejscowość Sulęcin. Majaland Kownaty znajduje się po lewej stronie, 4 km od zjazdu w Torzymiu.

Artur Rutka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe