LAWINOWY WZROST ZAKAŻEŃ, ODDZIAŁY ZAKAŹNE PRZEPEŁNIONE

  • 25.11.2021, 16:38 (aktualizacja 25.11.2021, 16:54)
  • Urszula Łukasik
20211125-karetki-covid.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Karetki pogotowia praktycznie nie wracają do bazy. Tak źle jak teraz jeszcze nie było - podkreśla Ryszard Smyk, kierownik pogotowia 105. Kresowego Szpitala Wojskowego.

 

 

 

Urszula Łukasik

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rajmund Kędziora
Rajmund Kędziora 25.11.2021, 18:57
Nie ma się czemu dziwić, że taka sytuacja jest. W Żarach nie można się zaszczepić doraźnie gdyż są tylko 4 punkty i tam odsyłają na terminy odległe ( styczeń luty). Przekonałem się o tym osobiście.
Chciałem przyjąć dawkę przypominającą w punkcie szczepień na ul. Okrzei (tam przyjąłem pierwszą dawkę) ale kazano mi przyjść w styczniu. Poszedłem do innych punktów szczepień ale tam też odsyłano mnie. Życzę powodzenia mieszkańcom Żar w szczepieniu na covid. Ja zrezygnowałem z tych szczepień - jaka służba zdrowia na terenie Żar takie i wyniki zachorowań.
Dobrze że pani burmistrz dostała podwyżkę - tylko nie wiem za co.
Ona powinna się chociaż trochę zająć tematem szczepień i uruchomić dodatkowe punkty szczepień. Ja zrezygnowałem już ze szczepienia przypominającego gdyż nie będę chodził i prosił się łaskę.
Życzę pani burmistrz dobrego samopoczucia z niespełnionych obowiązków i dobrego samopoczucia urzędnikom odpowiedzialnym za powstałą sytuację w zakresie szczepień.


Pozostałe